Gaby Espino Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaby Espino Serbia

Dobrodošli na srpski forum o poznatoj venecuelskoj glumici Gaby Espino! Želimo vam lep provod!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Komentari na pravila

Ići dole 
+4
lepotica
susana_g
Duško*
SoLo
8 posters
AutorPoruka
SoLo
Administrator
Administrator
SoLo


Broj poruka : 210
Datum upisa : 30.05.2009
Godina : 29
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 9:50

Kako vam se čine pravila?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
Duško*
Moderator
Moderator
Duško*


Broj poruka : 64
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 13:17

super su pravila bas kako i treba....
Nazad na vrh Ići dole
SoLo
Administrator
Administrator
SoLo


Broj poruka : 210
Datum upisa : 30.05.2009
Godina : 29
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 13:18

Duško* ::
super su pravila bas kako i treba....

Ja sam ih malo uozbiljio, jer hoću da ovo bude ozbiljan forum, ane razbacan kao neki. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
susana_g
Administrator
Administrator
susana_g


Broj poruka : 154
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 13:51

Stefy ::
Duško* ::
super su pravila bas kako i treba....

Ja sam ih malo uozbiljio, jer hoću da ovo bude ozbiljan forum, ane razbacan kao neki. Smile

da...upravo smo to i hteli...xD
Nazad na vrh Ići dole
lepotica
Nov član
Nov član
lepotica


Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.05.2009
Godina : 30
Lokacija : svuda pomalo...

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 18:06

Super su!
Nazad na vrh Ići dole
Mariana
Nov član
Nov član



Broj poruka : 18
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 19:08

pravila su dobra.
Nazad na vrh Ići dole
Aneta
Nov član
Nov član



Broj poruka : 53
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeNed 31 Maj 2009 - 22:29

meni su pravila ok kao i sva druga pravila
Nazad na vrh Ići dole
susana_g
Administrator
Administrator
susana_g


Broj poruka : 154
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 12:35

hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dejana
Nov član
Nov član
Dejana


Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.06.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 16:53

posebno mi se sviđaju pravila da se ne otvaraju teme poput igrica i ono tnx, nnc jer takvo pravilo postoji i na mom forumu...extra je sve..
Nazad na vrh Ići dole
SoLo
Administrator
Administrator
SoLo


Broj poruka : 210
Datum upisa : 30.05.2009
Godina : 29
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 17:11

Dejana ::
posebno mi se sviđaju pravila da se ne otvaraju teme poput igrica i ono tnx, nnc jer takvo pravilo postoji i na mom forumu...extra je sve..

Ako misliš da smo od tebe uzeli to pravilo, nije tačno, jer sam ja to izmislio jer članovi postaju modovi jer pipu u tim glupostima. Nemoj da shvatiš ovo grubo, samo da ne bude zabune. Very Happy;) Da ne misliš nešto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
susana_g
Administrator
Administrator
susana_g


Broj poruka : 154
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 17:19

Stefy ::
Dejana ::
posebno mi se sviđaju pravila da se ne otvaraju teme poput igrica i ono tnx, nnc jer takvo pravilo postoji i na mom forumu...extra je sve..

Ako misliš da smo od tebe uzeli to pravilo, nije tačno, jer sam ja to izmislio jer članovi postaju modovi jer pipu u tim glupostima. Nemoj da shvatiš ovo grubo, samo da ne bude zabune. Very Happy;) Da ne misliš nešto...

xaxaxaxa....ne verujem da je na to mislila


hvala Dejana
Nazad na vrh Ići dole
Dejana
Nov član
Nov član
Dejana


Broj poruka : 9
Datum upisa : 01.06.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 17:54

susana_g ::
Stefy ::
Dejana ::
posebno mi se sviđaju pravila da se ne otvaraju teme poput igrica i ono tnx, nnc jer takvo pravilo postoji i na mom forumu...extra je sve..

Ako misliš da smo od tebe uzeli to pravilo, nije tačno, jer sam ja to izmislio jer članovi postaju modovi jer pipu u tim glupostima. Nemoj da shvatiš ovo grubo, samo da ne bude zabune. Very Happy;) Da ne misliš nešto...

xaxaxaxa....ne verujem da je na to mislila


hvala Dejana

nisam tako mislila...
Nazad na vrh Ići dole
susana_g
Administrator
Administrator
susana_g


Broj poruka : 154
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimePon 1 Jun 2009 - 18:14

Dejana ::
susana_g ::
Stefy ::
Dejana ::
posebno mi se sviđaju pravila da se ne otvaraju teme poput igrica i ono tnx, nnc jer takvo pravilo postoji i na mom forumu...extra je sve..

Ako misliš da smo od tebe uzeli to pravilo, nije tačno, jer sam ja to izmislio jer članovi postaju modovi jer pipu u tim glupostima. Nemoj da shvatiš ovo grubo, samo da ne bude zabune. Very Happy;) Da ne misliš nešto...

xaxaxaxa....ne verujem da je na to mislila


hvala Dejana

nisam tako mislila...

nisam ni mislila da jesi....Very Happy

ok,....nastavljamo
Nazad na vrh Ići dole
~Brancica~
Nov član
Nov član
~Brancica~


Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 33

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeUto 2 Jun 2009 - 12:20

Pa ok su......Jedino ono sa slovima i sa postavljanjem slika....Ja nemam te znakove iznad slova...I sta?Samo preko ta dva sajta koja su navedena u pravilima smemo da postavljamo slike???
Nazad na vrh Ići dole
susana_g
Administrator
Administrator
susana_g


Broj poruka : 154
Datum upisa : 31.05.2009

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeUto 2 Jun 2009 - 12:59

~Brancica~ ::
Pa ok su......Jedino ono sa slovima i sa postavljanjem slika....Ja nemam te znakove iznad slova...I sta?Samo preko ta dva sajta koja su navedena u pravilima smemo da postavljamo slike???

mozes i preko www.tinypic.com ili kojeg god...nije obavezno....

a sto sr ti ce tih znakova,pozeljno je,ali nisu obavezni
Nazad na vrh Ići dole
~Brancica~
Nov član
Nov član
~Brancica~


Broj poruka : 20
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 33

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeUto 2 Jun 2009 - 13:05

aaa....ok..
ja bi stavila te znakove ali ne znam kako da ih namestim,uopste nemam to u kompu
Nazad na vrh Ići dole
SoLo
Administrator
Administrator
SoLo


Broj poruka : 210
Datum upisa : 30.05.2009
Godina : 29
Lokacija : Kladovo, Srbija

Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitimeUto 2 Jun 2009 - 14:47

susana_g ::
~Brancica~ ::
Pa ok su......Jedino ono sa slovima i sa postavljanjem slika....Ja nemam te znakove iznad slova...I sta?Samo preko ta dva sajta koja su navedena u pravilima smemo da postavljamo slike???

mozes i preko www.tinypic.com ili kojeg god...nije obavezno....

a sto sr ti ce tih znakova,pozeljno je,ali nisu obavezni

Da, ali na tinypic-u manje slike od 600 x 400... Jer će da proširuje posle forum.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.lost-serbia.co.nr
Sponsored content





Komentari na pravila Empty
PočaljiNaslov: Re: Komentari na pravila   Komentari na pravila I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Komentari na pravila
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Gaby Espino Serbia :: Dobrodošli :: Pravila foruma-
Skoči na: